Bestsellery
Producenci
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1. Sklep internetowy GEM-BIELIZNA prowadzony  pod adresem www.gem-bielizna.pl  

Adres: 

GEM-BIELIZNA

Galeria PODKOWA

ul. Starzyńskiego 6-7 lok.31

76-200 Słupsk

NIP  972-054-89-66           REGON 771-504 -114 

Nr rachunku  50 1020 5558 1111 1508 7530 0068

2. Sklep internetowy www.gem-bielizna.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Z 1997r. Nr 133 poz. 883). Zgodnie z ta Ustawą każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu do swoich danych, ich korekty oraz wniesienia podania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

3. Składając zamówienie, Klient zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych, wyłącznie dla potrzeb sklepu gem-bielizna.pl. Powierzone nam dane nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim.

4. Ceny wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie są cenami brutto (zawierającymi podatek VAT) podawanymi w złotych polskich (PLN). Cena widniejąca przy danym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążąca dla obu stron umowy kupna-sprzedaży.

5. Zamówienia przyjmowane są:

- za pośrednictwem internetu poprzez sklep internetowy www.gem-bielizna.pl. Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowe i zgodne z prawdą wypełnienie formularza zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podawanie numeru telefonu, aby w razie jakichkolwiek problemów możliwy był szybki kontakt z Państwem.

- telefonicznie pod nr 515-196-551.

- osobiście w sklepie w Słupsku pod wyżej wskazanym adresem można zakupiony towar odebrać lub zakupić bez wcześniejszego składania zamówienia. Jest możliwość mierzenia na miejscu.

6. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Gem-Bielizna zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.

8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

9. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień w sposób niczym niesugerujący zawartości przesyłki.

10. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

11. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

12. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę.

13. Realizujemy wymianę i zwrot towaru. Każdy produkt zamówiony w naszym sklepie mogą Państwo wymienić na inny dostępny rozmiar lub nawet na inny dowolnie wybrany z naszej oferty towar. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionego przedmiotu.

W obu przypadkach prosimy o odesłanie otrzymanego towaru na nasz adres w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia w opakowaniu zabezpieczającym przed zniszczeniem. Odesłany towar powinien być kompletny, z metkami, fabrycznie opakowany, być nie używany, pozbawiony zapachu.

W przypadku wymiany prosimy dołączyć do przesyłki informację na jaki model mamy wymienić, podać nazwę, rozmiar i kolor.

W przypadku zwrotu proszę załączyć numer konta oraz dane do przelewu.

Wszystkie koszty związane z wymianą i zwrotem ponosi Klient.

Zwroty nie dotyczą towaru zakupionego po obniżonej cenie, z wyprzedaży.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31.03.200(Dz. U. Nr 22 poz. 271).

15. Zastrzegamy sobie prawo do rozszerzenia ( nie zmiany) regulaminu w obecnej formie o dalsze punkty wynikłe z praktyki prowadzenia sklepu internetowego.

16. Na zakończenie chcielibyśmy podkreślić, że staramy się zawsze rozwiązywać sytuacje problematyczne mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl