Bestsellery
Producenci
Produkt dnia
KRIS LINE - BRILLANT soft czarny
KRIS LINE - BRILLANT soft czarny
112,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1. Sklep internetowy GEM-BIELIZNA prowadzony  pod adresem www.gem-bielizna.pl  

Adres: 

GEM-BIELIZNA

Galeria PODKOWA

ul. Starzyńskiego 6-7 , II piętro

76-200 Słupsk

NIP  972-054-89-66           REGON 771-504 -114 

Nr rachunku  50 1020 5558 1111 1508 7530 0068

2. Sklep internetowy www.gem-bielizna.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Z 1997r. Nr 133 poz. 883). Zgodnie z ta Ustawą każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu do swoich danych, ich korekty oraz wniesienia podania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

3. Składając zamówienie, Klient zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych, wyłącznie dla potrzeb sklepu gem-bielizna.pl. Powierzone nam dane nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim.

4. Ceny wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie są cenami brutto (zawierającymi podatek VAT) podawanymi w złotych polskich (PLN). Cena widniejąca przy danym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążąca dla obu stron umowy kupna-sprzedaży.

5. Zamówienia przyjmowane są:

- za pośrednictwem internetu poprzez sklep internetowy www.gem-bielizna.pl. Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowe i zgodne z prawdą wypełnienie formularza zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podawanie numeru telefonu, aby w razie jakichkolwiek problemów możliwy był szybki kontakt z Państwem.

- telefonicznie pod nr 515-196-551.

- osobiście w sklepie w Słupsku pod wyżej wskazanym adresem można zakupiony towar odebrać lub zakupić bez wcześniejszego składania zamówienia. Jest możliwość mierzenia na miejscu.

6. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Gem-Bielizna zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.

8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

9. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień w sposób niczym niesugerujący zawartości przesyłki.

10. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

11. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

12. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę.

13. Realizujemy wymianę i zwrot towaru. Każdy produkt zamówiony w naszym sklepie mogą Państwo wymienić na inny dostępny rozmiar lub nawet na inny dowolnie wybrany z naszej oferty towar. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionego przedmiotu.

W obu przypadkach prosimy o odesłanie otrzymanego towaru na nasz adres w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia w opakowaniu zabezpieczającym przed zniszczeniem. Odesłany towar powinien być kompletny, z metkami, fabrycznie opakowany, być nie używany, pozbawiony zapachu.

W przypadku wymiany prosimy dołączyć do przesyłki informację na jaki model mamy wymienić, podać nazwę, rozmiar i kolor.

W przypadku zwrotu proszę załączyć numer konta oraz dane do przelewu.

Wszystkie koszty związane z wymianą i zwrotem ponosi Klient.

Zwroty nie dotyczą towaru zakupionego po obniżonej cenie, z wyprzedaży.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31.03.200(Dz. U. Nr 22 poz. 271).

15. Zastrzegamy sobie prawo do rozszerzenia ( nie zmiany) regulaminu w obecnej formie o dalsze punkty wynikłe z praktyki prowadzenia sklepu internetowego.

16. Na zakończenie chcielibyśmy podkreślić, że staramy się zawsze rozwiązywać sytuacje problematyczne mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl